BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Vägglampetter 6478020
nr 647 8020
Vägglampetter
1 par, Gips, höjd: 43
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 juli 2010
kl 18:57:36
3/7 22:10:48
400 kr
5/7 18:51:04